Sepetim: 0 ürün - 0.00TL
Sepetiniz boş!

CAFE & RESTORAN

1 ile 99 arası toplam 133 ürün (2 Sayfa)

 Cafe & Restoran grubu için geliştirdiğimiz yazı tahtası, kara tahta ve pano ürünleri işletmelerin sunum konusunda bir adım öne geçmelerini sağlayan ürünlerden oluşmaktadır. Cafe ve Restoran grubu sektörel olarak hizmet sektöründe bulunmakta ve sunum kalitesi bu gruba müşteri sadakatini sağlayan en önemli faktörlerden biri olmaktadır. Chalky markası olarak üretimini yaptığımız kaldırım üstü menü tahtaları ile işletme önünden geçen potansiyel müşterilere menü bilgileri verilebilirken, duvara monte edilebilen ahşap çerçeveli kara tahta modelleri estetik görünüş ve işlevselliği bir arada barındırmaktadır. Cafe & Restoran işletmelerinde menü bilgileri gelişigüzel yazılmak yerine estetik görünüş içeren ve dekoratif dokunuşlar ile yazılmaktadır. Bu yazı şekli amacına yönelik en iyi sonuç ise kara tahta ve tebeşir birlikteliğinden doğmaktadır. Siyah zeminli Kara Tahta yüzeyine uygulanan farklı renklerde tebeşir dokunuşları mesajların göze çarpacak şekilde hedef kitleye ulaştırılmasını sağlar. Bunun yanında tebeşir ile aynı renkler farklı kalınlık ve kontrast derecelerinde yazı tahtası yüzeyine yazılabilmektedir. Bu da mesajların oldukça estetik bir görünümde sunulmasına imkan tanır. 

Menü Tahtası ürünlerinden ayrı olarak üretimini yaptığımız manyetik özellikli kara tahta çeşitleri ise, yine tebeşir ile yazılabilen yazı yüzeyine sahip olmasının yanında mıknatıs ile üzerine not, resim, döküman yahut sipariş tutturulabilmesini sağlar. Bu sayede kara tahta ve duyuru panosu bir arada kullanılabilir bir özellikte ürün elde edilmiş olur. 

Kara Tahta ürünlerinde uyguladığımız farklı çerçeve seçenekleri, cafe veya restoranlar için farklı dekorasyon fikirlerine rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Alüminyum çerçeve modern bir görünüş sergilerken, ahşap çerçeve ile retro hava yakalanabilmektedir. Mdf çerçeve uyguladığımız kara tahta modellerinde ise, siyah zemin ile siyah yazı yüzeyinin bir arada oluşturduğu bütünlük göz almaktadır. 

Cafe & Restoran için ihtiyacınız olan Menü Tahtası, Kara Tahta, Yazı Tahtası ve diğer sunum materyalleri hakkında detaylı bilgiye www.karatahtam.com online satış sitemizden ulaşabilir, güvenle alışveriş işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca işletmeniz için düşündüğünüz farklı ölçü ve şekillerde kara tahta, menü tahtası ve diğer yazı tahtası ürünlerini de atölyemizde sizin için üretebilir, tam anlamıyla istediğiniz sonuçları almanıza yardımcı olabiliriz. Ürünlerle ilgili her türlü sorunuzda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemiz çerçevesinde sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.