Sepetim: 0 ürün - 0.00TL
Sepetiniz boş!

Hakkımızda

 

Yazı tahtası ve pano üretiminde tecrübesi uzun yıllara dayanan bir ekibe sahip olan firmamız, sektörde ürün çeşitliliği ve işlevsellik anlamında farklı bir bakış açısı geliştirmek amacı ile Chalky markası altında hizmet vermektedir. 

Chalky ürün grupları ile, Standart yazı tahtalarını yalnızca yazı tahtası olarak kullanmanın dışında, estetik ve dekoratif olarak şık bir detay sunmaktadır. 

Çoğumuz için okul dönemlerinde kalmış olan Siyah ve Yeşil yüzeyli tahtaların, koyu zemin üzerindeki tebeşir dokunuşlarının ilgili mesajı iletmesinde barındırdığı sıcaklığı herkesin yaşaması hedefi ile çalışmaktayız. 

Bunun yanında kalite politikamız doğrultusunda beyaz yüzeyli laminat yazı tahtaları ve panolarda da uzun yıllar kullanabileceğiniz ürün tedarikleri gerçekleştirmekteyiz.

Chalky' nin, evinizde ve ofisinizde şık, modern, gerektiğinde retro tarzı yansıtan ürünleri ile bulunduğu mekanlarda farklılık yaratan dokunuşlar gerçekleştirebilirsiniz. 

Cafe ve Restoranlarda sunumun önemini bildiğimizden, üretmiş olduğumuz sunum materyalleri estetik ve işlevselliği bir arada bulundurmaktadır. 

Chalky olarak misyonumuz, tüketicinin hakkı olan kaliteyi alması ve ürünü kullanmaktan duyacağı mutluluğu, ulaşılabilir fiyatlarla sunmaktır. 

Chalky doğaya ve insana saygılı, her alanda sürdürülebilir gelişmeyi amaç edinmiştir. Bu amaç, Chalky olarak güzel işler ortaya çıkarabilme heyecan ve arzumuzu her zaman canlı tutmaktadır.

 


 

Chalky'i Tercih etmeniz için önemli nedenler;

 

  • Chalky Kalite Taahhüdü: Chalky, satın almış olduğunuz ürünleri uzun yıllar kullanabilmeniz için kalite taahhüt etmektedir. Bu taahhüt, kullanmayı tercih ettiğiniz her üründe belirtilmiştir. 

 

  • Chalky Hammadde Tedarik Sistemi: Chalky ürünlerinin ortaya çıkarılmasında her zaman en üst seviyede kalite taahhüdümüzü sağlayan sertifikalı hammaddeler kullanılmıştır.

 

  • Hatasız Ürün Politikası: Chalky üretim prosesinde amacımız olabilecek tüm hataları ortadan kaldırmaya yöneliktir. Bu amacı gerçekleştirebilmek için üretim yapımızda esnek olabilmekte ve gerekli değişimleri hızlı bir şekilde uygulayabilmekteyiz. 

 

  • İade ve Değişim Politikası: Chalky ürünlerinin üretiminde gösterdiğimiz hassasiyete rağmen bir hata görülmesi durumunda garanti politikamız dahilinde değiştirilmesini talep edebilirsiniz. 

 

  • Ürün Garantisi: Chalky, üretmiş olduğu ürün gruplarına göre 2 yıldan 20 yıla kadar değişen garanti uygulamaları gerçekleştirmektedir.

 

  • Ürün Çeşitliliği: Chalky işlevsellik ve estetik olarak sektörde en üst düzeyde ürün çeşitliliği sağlama ve kullanıcılara ihtiyaçları doğrultusunda ilham verme amacındadır.