Sepetim: 0 ürün - 0.00TL
Sepetiniz boş!


 

CHALKY Ahşap Menü ve Sunum Tahtası, kullanılan Kara Tahta yazı yüzeyi ve diğer üretim materyalleri ile kalite ve estetik görünümü bir arada sunmaktadır. 

Kara Tahta yüzeyinin renk ve yapısı, aynı zamanda kullanılan ayak tipi ile Cafe ve Restoranlarda istenen özelliklere sahiptir. Menü Tahtası, ceviz rengi ahşap çerçevesi ile doğal bir hava yakalamakta, bulunduğu alanlarda estetik dizaynı ve sağlamlığı ile dikkat çekmektedir. Özellikle Kara Tahta – Tebeşir uyumu, görsel olarak dikkat çekici olmasının yanında gözü de rahatsız etmeyecek güzelliktedir.

40x110 cm lik ölçüsü yer darlığı olan işletmelerde çözüm sunan bir yapıdadır. Dar yapısı itibariyle istenilen yere rahatlıkla yerleştirilebilmekte ve yürümeye engel teşkil etmeyecek şekilde durabilmektedir.

Menü Tahtası ve tebeşir ile onlarca farklı renkte görsel hazırlayabilir, beyaz yazı tahtasından farklı olarak tebeşirle istediğiniz kalınlıkta yazılar yazabilir ayrıca tebeşir bastırma şiddetinize göre kontrast yoğunluğunu kendiniz ayarlayabilirsiniz. Bu sayede kaldırım üstünde menü ya da sunumunuzla ilgili dikkat çekici mesajlarınızı verebilirsiniz.

Hem modern, hem de nostaljik havayı yakalayabileceğiniz Menü Tahtası modellerini Sıvı Tebeşir ile de kullanabilir, bu sayede tebeşir tozu rahatsızlığınız varsa bu şekilde önüne geçebilirsiniz.

Aynı zamanda dış mekan kullanımları için su geçirmez Sıvı Tebeşir modelleri ile, farklı hava koşullarında da Menü Tahtası ile sunumlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kara Tahta üretiminde kullanılan HPL Laminat Yüzey, yüksek dayanımı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz standartlardadır.

Standart olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz 6 farklı ölçüdeki Tek Taraflı Kaldırım Üstü Menü Tahtası içinden size uygun olan Menü Tahtasını seçebilirsiniz.

Siyah ve Yeşil olarak ürettiğimiz iki farklı yüzey renginden dilediğinizi yukarıdaki seçenek kısmından seçebilirsiniz.

Kaldırım Üstü Tek Taraflı Ahşap Menü Tahtası ölçü çeşitleri için tıklayınız.

  • Ceviz Rengi Ahşap Çerçeve ve Ayaklar
  • Yüksek Kaliteli Yazı Yüzeyi - 2 Yıl Yüzey Garantisi
  • İç - Dış Mekan Kullanımı İçindir
  • Tebeşir veya Sıvı Tebeşir İle Yazılır
  • 6 Standart Ölçüsü Vardır

Özellikler

Ürün Özellikleri
Yüzey Yapısı HPL – Laminat
Yüzey Rengi Siyah - Yeşil
Manyetik Özelliği Yok
Çerçeve Tipi Ladin Ahşap Çerçeve
Çerçeve Rengi Ceviz
Çerçeve Kalınlığı 40 x 20 mm
Ayak Tipi Ladin - Ahşap
Kullanılabilir Yüzey Sayısı Tek Taraflı Yüzey
Kullanılabilir Kalem Tipi Tebeşir – Sıvı Tebeşir
Silgi - Kalem Koyma Bölümü Mevcut Değil
Kullanım Alanı İç - Dış Mekan Kullanımına Uygundur
Ürün Ölçüsü 40 x 110 cm

Urun Yorumları

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Benzer Ürünler