Sepetim: 0 ürün - 0.00TL
Sepetiniz boş!

MENÜ TAHTASI

1 ile 12 arası toplam 12 ürün (1 Sayfa)

 Menü Tahtası, özellikle cafe ve restoranlar için tek taraflı yüzeye veya çift taraflı yüzeye sahip kaldırım üstü modeller ile, masa üstünde kullanmak üzere hazırlanmış modellerden oluşmaktadır. Chalky olarak üretimini yaptığımız menü tahtası çeşitleri tamamen tebeşir veya sıvı tebeşir ile yazı yazılabilen HPL Laminat yüzeyden oluşmaktadır. Ürünlerde kullanılan yüzey renk seçenekleri siyah ve yeşil olmakla birlikte, cafe - restoran gibi yerlerde yoğun kullanıma uygun sağlamlığı özelliklerinde barındırmaktadır. HPL Laminat yüzey, boyalı yazı yüzeyine sahip Menü Tahtası çeşitlerinden farklı olarak, en yüksek yazma performansını sunmaktadır. Kara tahta ve tebeşir birlikteliği, yazı yazma işleminde tebeşirin bastırma yoğunluğuna göre aynı renklerden farklı tonlar ve kalınlıklarda görseller alınmasına imkan tanımaktadır. Bu da cafe ve restoran gibi işletmelerde, kullanılan görsel çalışmaların en mükemmel şekilde misafirlere sunulmasını sağlayarak amaca uygun, hem dekoratif hem de dikkat çekici etki bırakmaktadır.

Menü Tahtası üretiminde kullanılan ahşap çerçeve ve ayaklar, fırınlanmış doğal ladin ağacına ceviz rengi verilmesi ile estetik görünüşü tamamlamakta, siyah ve yeşil yazı yüzeyi ile etkileyici bir kontrast yakalamaktadır.

Retro tarzın ve modern çizgilerin bir arada sunulabilmesine imkan tanıyan Menü Tahtası modellerini, online satış sitemiz olan www.karatahtam.com dan detaylı teknik özellikleri ile inceleyebilir, yine sitemizden farklı ödeme seçenekleri ile güvenle tedarik edebilirsiniz. Chalky olarak koşulsuz kullanıcı memnuniyeti ilkemiz doğrultusunda, her türlü soru ve öneriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En üst düzeyde müşteri deneyimi edinmeniz için taleplerinize karşılık verebilmekten memnuniyet duymaktayız.