Sepetim: 0 ürün - 0.00TL
Sepetiniz boş!

AHŞAP ÇERÇEVELİ MANYETİK KARA TAHTA

1 ile 20 arası toplam 20 ürün (1 Sayfa)

 

Ahşap Çerçeveli Manyetik Kara Tahta, Chalky markası ile üretimini yaptığımız doğal ahşap çerçeve ve ceviz renge sahip, tebeşir veya sıvı tebeşir ile yazılabilen kara tahta çeşidi olarak sunulmaktadır. Kara tahta yüzeyi siyah ve yeşil olmak üzere iki renk alternatifine sahip olmanın yanında, HPL laminat yüzeyi sayesinde en yüksek yazma performansı sunmaktadır. Boyalı yüzeye sahip kara tahta ürünlerinden farklı olarak, uzun süre yüzey sağlamlığı ve kullanıcı memnuniyeti sağlayan HPL laminat yüzey, istisnasız tüm ürünlerimizde uygulanmaktadır. Ahşap Çerçeveli Manyetik Kara Tahta, çerçeve rengi ve yüzey renginin ortaya çıkardığı şıklığın ev, ofis, cafe ve restoran gibi mekanlarda göz alıcı bir şekilde sunulmasını sağlamaktadır. Yazı tahtası yüzeyine uygulanan tebeşir ile yazma işlemi, tebeşirin bastırılma yoğunluğuna göre farklı doygunluk ve kalınlıkta yazı yazma imkanı vermektedir. 

Yazı tahtası yüzeyinin arka planında bulunan metal plaka sayesinde yazı tahtası mıknatısla not tutturulabilen manyetik bir pano özelliğine kavuşmaktadır. Oldukça etkileyici olan yüzey ve çerçeve rengi ile şık bir unsur olan kara tahtalar, manyetik özelliği ile işlevselliğini artırmaktadır. 

Chalky olarak üretimini yaptığımız Ahşap Çerçeveli Manyetik Kara Tahta ürünleri için iletişim kanallarımız doğrultusunda her türlü sorunuzu sorabilirsiniz. Sipariş vermek ve ürünler hakkında teknik bilgi edinmek için online satış sitemiz www.karatahtam.com u ziyaret edebilir, çeşitli ödeme seçenekleri ile ürün siparişi verebilirsiniz. Aradığınız ölçü sitemizde mevcut değilse, üretici kimliğimizle arzu ettiğiniz ürünü sizler için üretebilir, en üst düzeyde kullanıcı deneyimi kazanmanızı sağlarız.