Sepetim: 0 ürün - 0.00TL
Sepetiniz boş!

KARA TAHTA

ÖZEL ÜRÜN
Stokta Var
6,780.00TL
1 ile 99 arası toplam 107 ürün (2 Sayfa)

 

 

Kara Tahta, tebeşirle yazı yazma imkanı veren ve çok farklı renk alternatifleri sunan estetik bir yazı tahtası çeşididir. Kara Tahta üzerine yazılan yazılar, siyah veya yeşil yazı yüzeyi alternatifleri üzerinde göze çarpacak görsel etkiler sunar. Cafe, restoran, ofis, spor salonları gibi ticari alanlar yanında, özel çerçeve seçenekleri ile evlerde de şık bir dekorasyon ürünü olan kara tahta çeşitleri Ahşap Çerçeveli, alüminyum çerçeveli ve mdf çerçeveli olmak üzere 3 farklı çerçeve özelliğine sahiptir. Bunun yanında kara tahta ürünlerinin yüzey alternatifi de siyah ve yeşil olmak üzere iki adettir. İlave olarak, yazı tahtası yüzeyi altına uygulanan metal plaka montaj işlemi ile, kara tahtalar mıknatısla not tuttma yani manyetik özelliğe kavuşmaktadır.

Kara Tahta ürünlerinin yüzeyleri HPL laminat malzemeden imal edilmiştir. Bu sayede yazı yazma ve silme performansı üst düzeydedir. HPL Laminat yüzeyli kara tahta ürünlerinde tebeşir kullanmanın yanında, boyalı yüzeylerden farklı olarak sıvı tebeşir de kullanılabilmektedir. Kara Tahta üzerinde tebeşir ile yazı yazmak, tebeşiri bastırma şiddetine göre farklı kalınlıklar ve renklerde farklı konstrast dereceleri alınmasını sağlamaktadır . Çerçeve çeşidine göre yüzey arkasında mdf ya da sunta kullanılmakta, her iki malzeme de kullanılan çerçeve ile bütünlük göstermektedir. 

Chalky markası ile kullanıcıların beğenisine sunduğumuz Kara Tahta modellerini ve merak edilen teknik detaylarını online satış sitemiz olan www.karatahtam.com dan görebilir, güvenli bir şekilde alışveriş işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Merak ettiğiniz herhangi bir konu dahilinde, iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Koşulsuz kullanıcı memnuniyeti ilkemiz doğrultusunda tüm sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyarız.