Sepetim: 0 ürün - 0.00TL
Sepetiniz boş!

Güvenlik Politikası

Güvenlik Politikası

www.karatahtam.com web sitesini kullananlar aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktadır.

Karatahtam.com’dan alışveriş yapmak için üyelik gerekmemektedir.

Karatahtam.com, sitede yayınlanan fiyat, görsel, özellik ve yer alan diğer bilgileri önceden haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir.

Karatahtam.com, fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Karatahtam.com'dan alışveriş yapan kişiler, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olurlar.

Karatahtam.com'da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin karatahtam.com banka hesaplarına ulaştığının görüldüğü tarihtir.
Havale/EFT siparişlerinde, 3 iş günü içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilmektedir.

Karatahtam.com müşterilerinden talep ettiği tüm kişisel bilgileri daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kullanacaktır.
Karatahtam.com dışında herhangi bir yerde kullanılmayacak, 3. Şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır. Adres ve telefon bilgileri lojistik aşamada gerekmektedir. Kişisel bilgiler ise; ilgi alanlarını kategorilendirmek, özel promosyonlardan öncelikli olarak haberdar etmek amacıyla alınmaktadır.

Karatahtam.com'da alışveriş yapan tüm müşterilerin kredi kartı ve kişisel bilgileri internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Buradaki amaç müşteri bilgilerinin istenilmeyen kişi veya kurumlarca ele geçirilmesini önlemektir.

Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde Karatahtam.com sunucularında kaydedilmemektedir. Karatahtam.com sadece müşteri bankası ve müşteri bilgisayarı arasındaki aktarımı sağlamaktadır.