Sepetim: 0 ürün - 0.00TL
Sepetiniz boş!

EV & BAHÇE DEKORASYON

36.00TL
42.00TL
79.00TL
100.00TL
119.00TL
139.00TL
169.00TL
189.00TL
209.00TL
129.00TL
159.00TL
189.00TL
209.00TL
249.00TL
259.00TL
159.00TL
199.00TL
225.00TL
1 ile 99 arası toplam 142 ürün (2 Sayfa)

 

 

Ev & Bahçe Dekorasyon işlerinde Kara Tahta, Yazı Tahtası ve Mantar Pano ürünleri bulunduğu mekanlarda şık ve işlevsel detaylar barındırmaktadır. Dekorasyona uygun özel çerçevelere sahip kara tahta modellerimiz ahşap çerçeve, mdf çerçeve ve standart alüminyum çerçeve olarak gruplandırılmıştır. Ayrıca Teleskopik Ayaklı Kara Tahta modelleri de herhangi bir bahçe organizasyonunda rahatça taşınabilmesi ve kurularak hemen kullanılabilmesi ile gerektiği anda ihtiyaçları karşılamaya hazırdır. Özel şekilli Kara Tahta modelleri ise çocuk-genç odaları, mutfak veya antre gibi noktalarda kullanılabilecek bir yüzü kara tahta, bir yüzü beyaz yazı tahtası olarak beğenilere sunulmuştur.

Tüm ürünlerimizde birinci sınıf malzemeler ve yazı yüzeyi olarak HPL Laminat yüzeyler uygulanmıştır. Özellikle HPL Laminat yüzey yazı tahtası ürünlerden uzun yıllar maksimum performans alınmasını sağlamaktadır. Yazı tahtası grubundan Kara Tahta ürünler, kara tahta ve tebeşir uyumunu en güzel yansıtan, notlarınızı alabileceğini, mesajlarınızı iletebileceğiniz, mutfak ihtiyaçlarınızı ya da günlük işlerle ilgili hatırlatmalarınızı yazabileceğiniz mükemmel görsel sonuçlar veren yapıdadır. Yazı işlemlerinde kullanılan tebeşirler, oldukça fazla sayıdaki renk alternatifleri ile farklı renkler ve tonlarla vurgulamalar yapılmasına imkan tanır. 

Yine evlerde kullanılmaya uygun beyaz yazı tahtası mobilya ve aksesuarlara uyum sağlayabilecek ahşap çerçeve detayı ile göze batmayan bir yapıdadır. Beyaz Yazı Tahtası, tamamen pürüzsüz HPL laminat yüzey sayesinde en yüksek yazma - silme performansı vermektedir. Yazı Tahtası üzerine marker kalem ile yazılan yazılar, kuru bir bez yardımıyla rahatça silinebilmektedir.

Bunun yanında her evde ihtiyaç olan, gençlerin veya öğrencilerin sürekli göz önünde bulundurmak isteyeceği notları tutturabileceği Mantar Pano ürünler de yine Ev & Bahçe Dekorasyon kategorimizde kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Tamamen naturel olan mantar yüzeye sahip panolar, yüzey rengi ile doğallığı en üst düzeyde yansıtmaktadır. Mantar yüzeyin 1cm3 hacim içerisinde milyonlarca hava hücresi içermesi, iğne sebebiyle oluşacak yüzey deformasyonlarını mümkün olan en üst düzeyde engellemektedir. Bu sayede harita ya da mantar pano iğnesi defalarca yüzey üzerine takılabilmekte ve ürün yüzeyine zarar vermemektedir. 

Chalky olarak üretimini yaptığımız Ev & Bahçe Dekorasyon grubuna ait yazı tahtası ve mantar pano modellerimizi www.karatahtam.com da inceleyerek sipariş verebilir, teknik detaylara yine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz, sorularınızı cevaplandırmaktan memnuniyet duyarız.