Sepetim: 0 ürün - 0.00TL
Sepetiniz boş!

ÇOCUKLAR İÇİN

Bu kategoride henüz ürün Yok.

0 ile 0 arası toplam 0 ürün (0 Sayfa)

 

 

Çocuklar için ürettiğimiz yazı tahtası ve kara tahta ürünleri, şekilli ve işlevsel modellerden oluşmaktadır. Ürün grupları arasında şekilli kara tahtalar eğlenceli modelleri içermekteyken, işlevsel ürünler de abaküs gibi yazım çizim özelliği haricinde çocukların sayı sayma becerilerini geliştirmek için meydana getirilmiştir. Şekilli yazı tahtaları bir yüzü tebeşir ile yazma alanı sunan kara tahta iken, bir yüzü ise marker kalem ile yazma alanı sunan beyaz yazı tahtası olarak imal edilmiştir. 

Çocuklar İçin üretilmiş olan ürünlerden Kara Tahta modelleri, çocukların tebeşir tutarak yazım işlemi sırasında bastırma şiddetlerini değiştirmesi ile motor becerilerini geliştirmekte, tebeşir ile çok farklı renk alternatifleri kullanmaları ise yaratıcı çizimler yapabilmelerini sağlamaktadır. Her ne kadar tebeşir kullanımında bir miktar toz ortaya çıksa dahi, ürün gruplarımız arasında bulunan tebeşirler alerjen içermeyen ve tamamen kalsiyum karbonat esaslı gerçek tebeşir hammaddesinden üretilmiştir. Aynı zamanda dermatolojik testlerden de başarıyla geçmiş olan tebeşirler, çocukların sağlığı açısından risk içermemektedir. Yine de toz konusunda potansiyel çekincelere karşı, kara tahta için özel olarak üretilmiş sıvı tebeşir ürünleri de rahatlıkla kullanılabilmektedir. 

Chalky markası altında üretimini yaptığımız Çocuklar İçin geliştirilen ürünlere ve bu ürünler için kullanılacak yazı tahtası aksesuarlarına online satış sitemiz olan www.karatahtam.com dan ulaşabilirsiniz. Sitemizde ürünler hakkında detaylı teknik bilgi edinebilir, güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. İşimizi severek, üretimini yaptığımız yazı tahtaları ile ilgil her türlü sorunuzda da yanıt vermekten memnuniyet duyarız.