Sepetim: 0 ürün - 0.00TL
Sepetiniz boş!

TELESKOPİK AYAKLI BEYAZ YAZI TAHTASI

Bu kategoride henüz ürün Yok.

0 ile 0 arası toplam 0 ürün (0 Sayfa)

 

 

Teleskopik Ayaklı Beyaz Yazı Tahtası alüminyum çerçeveye sahip, marker kalem ile yazılabilen ve üzerine yazılan yazıların kuru bir bez yardımıyla rahatça silinebildiği bir yazı tahtası çeşididir. Duvara monte edilebilen ürünlerden ayrı olarak, 3 ayak mekanizması ile katlanabilme ve hafifliği sayesinde taşınabilme rahatlığı sunmaktadır.  Bu özelliği ile ofisler, eğitim kurumları, sunum ve toplantı alanlarında taşınabilme imkanı sunarak tüm ihtiyaçları tek bir yazı tahtası ile karşılama imkanı ortaya çıkmaktadır. Ürünün kullanılmadığı zamanlarda ayaklarının katlanabilmesi ise, düz bir hale gelip kolayca saklanabilmesine olanak sağlar. Yazı tahtası kısmının pürüzsüz yüzeyi HPL laminat yüzeyden oluşmuştur. HPL Laminat yüzey malzemesi, Teleskopik Ayaklı Beyaz Yazı Tahtası üzerinde uzun yıllar maksimum yazma ve silme performansı vermektedir. 

Alüminyum çerçeve ile çevrelenmiş yazı tahtası, arka kısmında sabitlenmiş iki adet sabit ayak ve bir adet hareketli orta ayak ile kullanıma sunulmuştur. Tüm ayaklar içerisinde bulunan metal profil, yazı tahtasının istenilen yüksekliğe çıkarılmasını sağlamaktadır. Ayaklara monte edilmiş olan sıkma kolları ile gerekli yüksekliği ayarladıktan sonra sabitleme yapılarak, ayarlanmış kullanım yüksekliği sabit hale getirilebilir. Yazı tahtası üzerine monte edilebilen silgilik aksamı ise kalem ve silgilerin kullanılmadığı zaman koyulabileceği bir alan sunar. 

Chalky markası ile sunulan Teleskopik Ayaklı Beyaz Yazı Tahtası manyetik özellikli seçenekler ve farklı ölçü seçenekleri ile www.karatahtam.com da beğenilere sunulmuştur. Ürünler hakkında açıklayıcı bilgiler ve teknik özellikler için internet sayfasını inceleyebilir, güvenli alışveriş imkanı ile sipariş verebilirsiniz. Ayrıca ürünler hakkında sorularınız için bizimle iletişime geçebilir, koşulsuz müşteri memnuniyeti yaklaşımımızı deneyimleyebilirsiniz.